Arib, Khadija (PvdA)

Portret van Khadija Arib (PvdA)

Khadija Arib

PvdA
Geboren op 10 October 1960 (61 jaar oud)
Woont in Amsterdam

Khadija is geboren op 10 oktober 1960 in Hedami, Marokko. Ze heeft in Amsterdam sociologie gestudeerd. Ze is oprichtster en voorzitter van de Marokkaanse Vrouwen Vereniging Nederland (MVVN). In de Tweede Kamer houdt zij zich vooral bezig met de gezondheidszorg en met Justitie.

Khadija Arib was van 13 januari 2016 tot 7 april 2021 voorzitter van de Tweede Kamer.

www.khadija-arib.com